| Jem65 a întrebat:

Hei TPU!
As vrea sa ma joc cu prietenii mei un minecraft windows 10 edition, dar am o problema!
Eu am net de la telekom, smart wifi, practic un router cu o cartela in el, adica ca in telefon care face hotspot!
Problema e ca nu ma lasa sa ma conectez pe lumea lor din cauza netului.Mi-am dat seama din cauza ca am incercat la un prieten care are wifi normal, nu cum am eu si a mers.
Deci, intrebarea asta se adreseaza celor care se pricep bine la asta!
Ce as putea sa fac ca sa mearga?
Ma puteti ajuta?
Multumesc!
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Iei legatura cu cei de la Telekom, pentru ca la ei este problema, si numai ei o pot rezolva.