| Gabyyella a întrebat:

Hei, TPU! As vrea sa stiu cine ma poate ajuta in legatura cu jocul "UberStrike" de pe Facebook. Eu stiu ca daca vreau sa-l joc trebuie sa instalez "Unity Web Player DX9", dar am incercat sa il downloadez apoi sa-l instalez si nu imi merge. In fine. Cine ma ajuta (si merge), atunci ia FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AnimeStyle a răspuns:

Man daca l-ai instalat si nu iti merge. Înseamnă ca esti pe chrome. Instalează mozzila, operat, maxthon si iti va merge
asa am parit si eu la multe jocuri. Mai ales daca au grafica ff buna nu merg pe chrome. Descarcati si o sa meargă. Funda?