| anonim_4396 a întrebat:

Hei,TPU! Azi am bagat internetul la router.Ce trebuie sa fac sa am net si la calculator? Am windows xp pe calculator.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Legi cablul scurt la PC si faci ca in instructiunile router-ului. http://www.tp-link.ro/faq-117.html

| dannyel86 a răspuns:

Router-ul trebuie configurat pentru a primi semnalul de internet de la furnizor si a-l transmite mai departe, fie wireless sau prin cablu. Producatorul lui iti ofera un manual oficial (online sau tiparit), cu instructiuni care sa te ajute sa-l folosesti potrivit destinatiei sale.

Răspuns utilizator avertizat