| Nyy2003 a întrebat:

Azi mi-a aparut pe ecranul telefonului o notificare cu "Acutualizare soft*"si nu stiu ce sa fac.Imi cere sa il actualizez in fiecare luna si imi consuma memorie...si imi fac griji ca intr o zi voi ramane fara memorie. Daca nu mi-l actualizez ce se va intampla? Nu imi va mai merge telefonul?
Va rog frumos sa ma ajutati! Dau funda celui mai bun raspuns.(P.S. Vreau raspuns la intrebarile de mai sis! Va rog!)

4 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Fa actualizarea aia soft ca ti o sa ti mearga mai repede telefonul.

| Rommeo a răspuns:

Spune si ce telefon ai.

| Nyy2003 explică:

A5(6)

| Nyy2003 explică:

Samsung.