| ThePrinceJoker a întrebat:

Buna stie cineva de ce mi se deschide mai multe pagini la net de exemplu caut ceva si nu imi da pe aceeasi pagina mi se dechide alta si cum sa fac sa nu mi se mai deschida atatea pagini happy funda.
mentionez ca folosesc google chrome

3 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Nu prea poti, doar daca intrii in mod incognito.Paginile se deschid deoarece sunt publicitare, pur si simplu le inchizi si selectezi din nou!

| ThePrinceJoker explică:

Nu sunt publicitare deschid pagine mea si mi se deschide mereu sus si dau din nou pe aceiasi pagina si tot in sus se deschide

| Don714 a răspuns:

Pai in primul rand nu prea ai ce sa faci pentru ca acele pagini sunt publicitati
sau sunt hakeri care prin ace publicitate iti poate baga virusi stiu ca nu ti-am raspuns la intrebare prea boine dar te atentionez pentru acele publicitati trebuie sa faci cam asa ceva de ex: iti porneste o reclama la superbet sau ori ce alt ceva tu faci in felul urmatror te uiti ce nume are4 saitul la publicitatea care iti apare intri pe site si de obicei undeva sus scrie ajutor tu dai acolo si poti face o reclamatie online care va impiedica reclamele de la siteul respectiv. FUNDA?