| marinageorgiana14 a întrebat:

Cand incerc sa dau Log in pe tumblr..nu ma lasa sa intru pentru ca zice ca numele e luat. Si nu ma lasa sa intru pe contul meu. Si nici daca dau pe Sign up. Ma poate ajuta cineva va rog frumos? Dau funda. Scuzati categoria dar e cautata.

3 răspunsuri:
| emmacr14 a răspuns:

Probabil ai scris parolă gresit

| marinageorgiana14 explică (pentru emmacr14):

Nu zice nimic de parola. zice de numele de utilizator, ..si pe ala il stiu., si parola la fel

| LowHP a răspuns:

Cum adica dai log in si iti zice "numele e luat" aia apare decat la register...