| UnicornSweg a întrebat:

Când vorbesc cu cineva pe skype şi eu ascult muzică, se aude şi la acel cineva cu care vorbesc, ce ascult eu?. Fundă.

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Daca ai microfon, da

| OldSoul a răspuns:

Depinde de la caz la caz, daca folosesti casti sansele sunt mult mai mici de a se auzi ce asculti, eu unul folosesc casti si nu mi-a spus nimeni ca se aude ceea ce ascult, in schimb daca folosesti doar microfon sansele sunt foarte mari sa se auda ceea ce asculti.

| FlorinIsc a răspuns:

Da, se aude, si nu ai ce face. Singurul lucru viabil ar fi sa inchizi microfonul si sa il deschizi doar atunci cand ai ceva de spus in conversatie!

| laurentiu88 a răspuns:

Intra la setari si pune sonorul de inregistrare a microfonului mai incet, si incearca sa indepartezi sursa sunetului de microfon, sau poate se aude din cauza placi de sunet si in acest caz intra in setarile placi de sunet si cauti optiunea de revocare a sunetelor on pc, ca sa se auda doar pe slot-urile intrgrate casti, boxe si alte surse de sunet.

| Andriutzadeea a răspuns:

Nu, nu se aude la cel cu care vorbesti pe skype ce asculti tu...e imposibil asa ceva!