| LionelMessi10 a întrebat:

Ce ati alege dintre un iPad si o consola(Xbox 360 / PS3) si la Xbox jocul Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Generations?

5 răspunsuri:
| stoica1 a răspuns:

XBOX Mie mi se par inutile iPAD -URLE.

| Atrix a răspuns:

Xbox...ti-l modezi si joci ce joc vrei tu.Am jucat naruto shippuuden ultimate ninja storm generations si e destul de fain, mai ales daca il joci cu un prieten.

| supergamer2000 a răspuns:

Xbox 360 sau Ps3 dar daca vrei sa joci multiplayer as alege PS3 ca e gratuit. funda.

| malapsus a răspuns:

Hei atrix imi spui te rog ce parola trebuie sa bag pentru a putea dezarhiva jocul Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Generatios, ca l-am descarcat recent si mi ciuda ca nu pot sa-l joc laughing

| malapsus a răspuns:

Vreau si eu parola de dezarhivare de la acest joc. Imi spuneti va rog