| patrik986 a întrebat:

ce parere aveti despre Allview p6 plus? as dori sa il achizitionez dar nu gasesc absolut nici un review sau pareri despre el.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai linistit! Eu am un P6 Energy si merge excelent. Se poate intampla sa se defecteze dar service-ul lor este excelent cu conditia sa nu-l trimiti la Bucuresti ci la Brasov. Sotia mea are un V1 Vipers si merge perfect de 3 ani.

12 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Daca auzi de Allview ''sa fugi''! Cele mai proaste telefoane, sistem de operare de tot rahatul, componente de rahat! Tot ce pot spune despre Allview este ''Kill it hith fire''
Spune-mi bugetul tau si iti recomand eu un telefon daca vrei, dar daca nu vrei macar nu-ti lua Allview! O sa regretiwinking

| Clorox a răspuns (pentru Clorox):

With*
Fu*k, sunt obosit :0

| patrik986 explică (pentru Clorox):

Ups l-am comandat deja, ***...

| Clorox a răspuns (pentru patrik986):

Sper sa-ti fie bine cu el! Dar in cel mai rau caz, daca poti sa-l schimbi fa-o!

| patrik986 explică (pentru Clorox):

Sper sa nu am probleme cu el, dar ce parere ai asa cum il vezi pe "hartie"?

| Clorox a răspuns (pentru patrik986):

Este ok pentru Facebook, chestii de zi cu zi, doar ca la gaming... Lasa de dorit, incearca sa nu-ti instalezi multe aplicatii, am avut Allview, stiu din propria mea experienta! La banii aia e okwinking

| Salontanul a răspuns (pentru Clorox):

_Pe cuvant? Eu si sotia mea avem Allview. Ea are V1 Viper de 3 ani si eu un P6 Energy de un an. Amandoua functioneaza perfect.

| Clorox a răspuns (pentru Salontanul):

Well, inseamna ca ''toate cunostintele mele au avut parte de ghinion''!
Sunt proaste, topic incheiat happy

| Salontanul a răspuns (pentru Clorox):

Poate ca ai cunostinte mai "simandicoase". Noi "taranii" ne descurcam cum putem. "Topic incheiat"? Ce vrea sa insemne asta? Ca-mi inchizi gura sau ce?

| 4StarLight a răspuns:

Eu am avut un telefon Allview şi m-am descurcat foarte bine cu el!
Normal că nu se compară cu un Iphone sau un Samsung dar este bun! Acum am din nou un telefon Allview şi o tabletă iar tableta o am de vreo 3-4 ani şi nu am avut nici o problemă cu ea! Atâta doar că nu trebuie să descarci prea multe pe el pentru că se descarcă ușor, sau dacă eşti adeptul jocurilor îi pui un card de memorie și nu vei mai avea nici o problemă!
Poate pentru alţii este o firmă proastă, dar nu poţi judeca un lucru până când nu îl ai!
Eu am fost şi sunt mulţumită de telefonul pe care îl am acum de la Allview!

| djcerebel a răspuns:

Brandul Allview este deţinut de compania braşoveană Visual Fan comercializează telefoane fabricate în China si o sa ai mari probleme cu telefonul nu mai zic ca are si garantia si daca telefonul s-a stricat mufa usb sau jack ati spune ca esete defecta placa de baza si trebuie schimbata nuh conteaza modelul telefonul care al vei acizitiona rezolvarea problemelor Smartphone Allview este in felul urmator un pret mai ieftin un lucru de unica folosinta in ani care vor urma luand cu fimele Allview,,, utok altele ia-ti ceva original,,, sper ca ti-am fost de ajutor

| Lung_Iustin_2000 a răspuns:

Am un prieten care are unul si spune ca e nemaipomenit.L-am incercat si eu si merge foarte bine.