| Adee26 a întrebat:

Hei TPU,
Ce parere aveti despre Apex Launcher (avantaje, dezavantaje)?
Cel mai bun raspuns primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

E ok, dar nu merita. L-am incercat cateva zile, pe ce optimus am eu acum nu renteaza, mananca rami si baterie la fel ca go laucher dar nu e la fel costumizabil. Go mi se pare cel mai complet daca vrei sa il personalizezi. Depinde de telefon, daca nu ai foarte multa memorie ram, iti recomand holo laucher, arata binisor si se misca foarte rapid.