| iwannabefree a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy s5570 mini? Cat costa la liber? (nu de pe internet). Am nevoie de raspuns cat mai repede. Multumesc!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Costa mai mult decat valroeaza. Fa un efort pana la xperia mini lt 15 i ca e alta treba, materiale mai bune, o calitate net superioara. La liber costa am 40 lei, iar cel de care zic eu e 580 lei, dar ai proc 600 mhz vs 1024, 512 ram vs 348, gpu mai puternic, camera de 5 vs porcaria aia de 3, blitz, inregisrare hd vs qvga(adica de cam 6 ori mai clara) etc.