| PяĬɔhĬηĐεℓ a întrebat:

Ce telefoane bune stiti de pana in 8-9 milioane? Ma gandem sa imi iau Samsung Galaxy S Duos dar nu stiu ce sa fac...voi care credeti ca e bun? Ma og astept pareri si a da sa aiba android (dar cred ca asta era subinteles :d ) Dau funda celui care imi explica care e mai bun si de ce.

3 răspunsuri:
| ITMania a răspuns:

HTC 8X:
http://bit.ly/18jgwQj

Dual-Core la 1. 5GHz, grafica foarte ok, constructie buna, alaturi de Windows Phone, un sistem de operare la fel de ok ca si Android`ul.

| FeriFerika a răspuns:

Iphone 4