| FulgerInfinite a întrebat:

Ce telefon sa îmi iau? Îl iau la mana a 2-a. Deci ce sa aleg dintre Samsung Galaxy S8 și iPhone 7

5 răspunsuri:
| Saske96 a răspuns:

S8 ii mult mai bun

| QueenOfLeon a răspuns:

Si mie imi place mai mult S8 decat iPhone 7. Am avut ocazia sa le incerc pe amandoua.

| Stefan123x a răspuns:

Ambele sunt bune, depinde de preferinte, daca iti place iphone mai strange niste banuti pentru un iphone 7 Plus, e diferenta. Am S8, e extrem de bun, ba chiar il recomand cu incredere. Iphone nu am avut, insa cel mai bun prieten al meu are si iti pot spune ca e mai bun din punct de vedere al performantei (Asta doar daca vrei sa te joci pe el), Samsung are camera mai buna.

| XminyoongiXx a răspuns:

De ce sa faci greseala sa il iei la mana a doua? Lasa aparentele astea superficiale si ia ceva nou si bun. Accepta in momentul de fata ca nu iti permiti un telefon de genul nou si orienteaza-te spre ceva ce iti poti cumpara nou nout ca nu o sa ai nimic de pierdut. Doar un sfat! have a nice day