Întrebare recomandată | EuGuSuS a întrebat:

Chiar azi mi-am achizitionat un elicopter Parrot Drone 2.0 care a mers timp de 8 ore,dupa a aparut o problema. Cand gasesc drona pe Wi-Fi,dau pe retea,si dupa se incarca o vesnicie, si mai are si ip cu 169. Am incercat sa o resetez dar nu merge. Ajutor!

1 răspuns:
| ATQuestionTPU a răspuns:

Sunt sanse ca drona sa fi fost defecta din fabrica. Daca mai ai bonul du-te in magazinul de unde ai cumpara-o si vorbeste cu vanzatorul iar daca se dovedeste ca e defect din fabrica, o sa iti schimbe produsul sau iti da banii inapoi