| Panteraa a întrebat:

Cum dezactivez temporar avast antivirus? Nu sa il dezinstalez. Am incercat sa dau click dreapta dar nu am nimic de dezactivat.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Iti recunoaste KMSpico, ca trojan?
dupa ce il instalezi trebuie pus in exceptia antivirusului, altfel o sa il elimine si nu ai facut nimic.
si ca un sfat: gaseste alt antivirus.
ieri ai cerut ajutor, ti-a fost oferit si l-ai refuzat.
Bafta.

| Panteraa explică (pentru gelu1970):

Nu am refuzat ajutorul, doar ca am rezolvat problema.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Dai click pe el sau intri in acel program si dai off la virus shield protection.

| Akone a răspuns:

Dai click pe taskbar jos in dreapta pe sagetuta aia mica, dai click pe iconita de avast, click dreapta pe avast, disable avast shield
cp