| Lyvyw a întrebat:

Cum filmez cu Fraps mai mult de 29 de secunde?

5 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Foloseste bandicam, dar trebuie sa ai un PC bun alfel face figuri.

| Lyvyw explică (pentru taken):

Il folosesc deja. Credeam ca fraps e mai bun si voiam sa il folosesc pe el.

| hp8510p a răspuns:

Trebuie sa cumperi programul ca sa iti mearga mai mult de 30 de secunde.Cel care inregistreaza 30 de secunde este varianta free

| MikeMihai a răspuns:

Salut! Incearca sa descarci Fraps cu licenta.
Probabil nu ai destula memorie in partitia in care ai instalt Fraps pentu ca acesta sa stocheze tot ce filmezi. Pentru 5-10 minute filmate Fraps iti ocpua 2, 5 GB din memorie, asa este softul asta. Dar dupa ce editezi videoclipul cu un alt soft gen SonyVegas vei ajunge la 200-300 mb. Pentru a filma poti incerca si Bandicam, HyperCam3.

| Lyvyw explică (pentru MikeMihai):

Am spatiu suficient. Folosesc deja bandicam, dar credeam ca fraps e mai bun. Am sa incerc hypercam.