| eliza7943 a întrebat:

Cum imi pot recupera contul de Instagram avand in vedere faptul ca, eu aveam conectare cu 2 factori prin numarul de telefon ...doar ca acum nu mai am acel numar de telefon unde mi se trimite codul de recuperare dupa ce pun parola.
Cum pot rezolva?
Imi poate scrie cineva in raspunsuri o cerere pentru cei de la Instagram pentru a mi recupera contul, mentionez ca dau funda.
Multumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista cere tip, pentru recuperarea a contului de Instagram, FB sau alte site-uri online. Totul se face online!
Din pacate, noi nu putem face asta in locul tau, doar tu, de pe IP-ul adresei tale, acolo unde contul ti-a fost blocat

Urmeaza instructiunile lor:
"If you can't access your Instagram account or the email or phone number you signed up with:
Open the Instagram app on your mobile device and enter your last known email address or phone number.
Tap Forgot password?
Tap Need more help?
Follow the on-screen instructions to submit a support request."