| biancaaa3 a întrebat:

Cum pot afla parola de Facebook de la un cont mai vechi la care nu mai știu parola și nu mai am acces la numărul de telefon și email?

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Nu poti, ai nevoie numarul de telefon sau email al acelui cont pentru a avea acces la un cod trimis de ei pentru verificare ca este contul tau, este un cont pierdut din pacate, ai putea sa dai raport ca fiind fals, poti incerca sa le explici prin raport in legatura cu acel cont poate ajuta

| Andreeush a răspuns:

Nu mai poti face nimic.