| Anaa939839393 a întrebat:

Hei TPU! Cum pot face in google slide, ca slide-urile sa se miste ele automat dupa 5 secunde sau 7 secunde, nu sa apas eu clicl cand prezint? Am gasit la tranzitii, acea linie dar este pentru cat de repede sa se miste tranzitia.

2 răspunsuri:
| Alexnix1 a răspuns:

Te duci la view( vizulizare) si dai pe setarea cu auto-trasition, după care pui nr de secunde.

| sierra1 a răspuns:

Meniul file, publicare pe web, Schimbare automată a slide-urilor la... secunde. Așa faci, nu altfel