| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi fac o pagina de blog(sper ca ma intelegeti)? Sa imi dati si niste idei...ce pot sa postez pe el.Multumesc mult! Dau furculita

Răspuns Câştigător
| valentina1510 a răspuns:

Pai...intri pe Webnode si iti faci un site(eu stiu ca poti face doar site-uri dar un site este asemanator unui blog).Ai putea sa postezi poze, sa se numeasca Lumea mea, sau poti sa mai scrii povesti scurte de groaza, de comedie(amuzante), glume etc. Sper sa te ajute!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

GOOgle

| MishaIsMyHero a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi.Mi-a fost de folos straight face