| RaduGavrila a întrebat:

Cum pot sa imi ingrijesc soft-ul computerului? Cum pot afla ce programe trebuie sa sterg din pc si ce programe trebuie sa instalez ca sa mearga cat mai bine? Eu folosesc Antivirusul avast. am un laptop mai vechi si cu avast merge mai bine... stiti un alt antivirus care sa mearga mai bine pe un laptop vechi?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Stai calm. Daca vrei sa mearga mai bine, rade windowsul de tot si pune un linux oarecare. happy

5 răspunsuri:
| TheSoldier a răspuns:

Antivirusul este un **** de program care ia foarte multe resurse. Sterge-l mai repede.

| RaduGavrila explică (pentru TheSoldier):

Si cum imi ingrijesc soft-ul?

| TheSoldier a răspuns (pentru RaduGavrila):

Il ingrijesti doar daca nu instalezi toate rahaturile de programe.

| Ioana_Polhac_1995 a răspuns:

Si eu am laptop si am antivirus avast si merge foarte bine, funda? :*

| vant a răspuns:

Un program free simplu, bun pentru performanta pc. Advanced SystemCare 7.1.Antivirus Avast free e bun consuma putine resurse.