| GabiD a întrebat:

Cum pot schimba data nasterii pe facebook?
Multumesc+funda!

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Intră la secțiunea *despre* și o să îți data de naștete tu trebuie să dai doar pe editează și gata.

5 răspunsuri:
| omulpaiangan a răspuns:

De unde stii tu ca dumnezeu exista sigur?happy

| OnuOnulică a răspuns (pentru omulpaiangan):

Există stai liniștitwinking omul a pus o întrebare iar tu răspunzi cu o întrebare la altă întrebare...du-te la secțiunea religie dacă vrei să vorbești despre Dumnezeu.

| GabiD explică (pentru omulpaiangan):

Este doar un nume. happy Da sigur exista.

| NataliaAntonia a răspuns:

Profil -> Despre -> Informatii generale -> Iar in dreptul datei de nastere ai "Editeaza" -> Salveaza modificarile
happy

| Vasilescu_Andrei_1992 a răspuns:

Dai acolo sus in stanga unde scrie editeaza profilul sau ceva de genu si cauti data nasterii si o schimbi si dai salveaza si gata.