| Anutza_Ana_1996 a întrebat:

Hei TPU, cum vi se pare Samsung galaxy III? Merita banii?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pretul este putin cam piperat din punctul meu de vedere dar pe viitor va ajunge la un pret cat de cat bun pentru buzunarele noastre.

| mola a răspuns:

Iti zic daca dai vot + Funda; P Merita banuti frumosi! Am si eu unul si merge grozav! E mai bun decat un Blackbarry de orice model. Raspuns : Merita!

| domandaniel a răspuns:

Da! E un fel de calculator telefonul ăla.E scump acum, deoarece abia a fost lansat, însă dacă mai aștepți 1 an, prețul scade, pentru că sigur o să mai fie lansate și alte smartphone-uri performante...