| Rebecca00 a întrebat:

Hei TPU :d as vrea sa imi iau un aparat foto ceva in genul la Nikon coolpix l120 sau Nikon coolpix l310. care credeti ca este mai bun si de ce?

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Recomand Nikon Coolpix l310
Face poze super faine!

| unknownn a răspuns:

Inca o adaugare, n-ai cum sa compari L120 cu L310.
L310 este cu mult, mult, mult peste l120.

| maryusmono a răspuns:

Cu siguranta L310. Am gasit un pret bun pentru el si ai si foarte multe cadouri. Uite arunca o privire aici http://bit.ly/SOB8ZL

| Papusha1 a răspuns:

Ti-as ssvatui Nikon coolpix l120! De ce? Il am si eu, e foarte bun, daca stii sa te folosesti de el se primesc si poze profesionale si filmeaza HD!
Sper ca te-am ajutat!

| unknownn a răspuns (pentru Papusha1):

Daca il ai tu asta nu inseamna ca trebuie sa il recomanzi si altcuiva.
E ca si cum eu as vrea sa-mi cumpar ferrari si tu mi-ai spune sa-mi iau dacie ca ai si tu dacie si na.

| Papusha1 a răspuns (pentru unknownn):

I-am dat doar argumente, ca am spus ca il am si eu nu conteza foarte mult.