| anonim_4396 a întrebat:

Daca sterg contul de facebook al altcuiva, acel cineva poate sa descopere cine i-a sters contul?

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Cum anume vei sterge acel cont?
Ai acces la el?

| DryIce a răspuns:

In cazuri extreme poate face reclamatie la police si aia vorbesc cu adminu facebook si ii inmaneaza ip-ul celui care a intrat si a sters. (slabe sperante oricum da sa zicem). Daca tu faci de pe ip de acasa te poate descoperii. De ce oamenii cand fac chestii ilegale nu se gandesc sa foloseasca internet piratat (alt ip - alt wifi)? :I eu nu inteleg asta.

| RaulDenis100 a răspuns:

Nu va sti cine i la sters. imi dai te rog funda?