| Hector99 a întrebat:

De ce aud in casti infundat adica tot ii la maxim si se aude infundat in casti? Ar putea fi placa de sunet? Please help me!

3 răspunsuri:
| chitaramea a răspuns:

Daca e vorba de telefon inseamna ca nu sunt compatibile... si presupun ca la pc e aceeasi problema. M.am lovit de multe ori de acesta problema, iar singura rezolvare era sa schimb castile. Iar cu placa de sunet nu are cum sa fie vreo problema atata timp cat fara casti se aude totul ok. BAFTA!

| Hector99 explică (pentru chitaramea):

Am rezolvat, era slotul ala unde se baga castile... era stricat nu mai facea "contact" cum trebuia. Dar am rezolvat problema. Mersi oricum

| Paraschiv_Mario_1974 a răspuns:

La pc daca ai casti trebuie sa le schimbi ori pentru ca nu sunt compatibile ori pentru ca tiau scapat pe jos sau ceva de genu asta, in niciun caz la placa de sunet.