| Jem65 a întrebat:

Hei TPU
Deci am o problema la IPad-ul meu.
Cand redau muzica de pe safari si ies din el,nu imi reda muzica, apas pe el si imi apare in continuu incarcare.
Va rog ajutati-ma.
Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

E problema de soft.
O rezolvare poate fi oprirea si repornirea aparatului.
Daca te descurci, mai ai posibilitatea de a opri complet Safari, precum si programele de redare pe care le foloseste.

| Jem65 explică (pentru Bula):

Imi mai facea si problema asta inainte, si cand il resetam imi mergea, dar acum numai vrea deloc.

| Bula a răspuns (pentru Jem65):

Inca un "Mar", muscat.

| Jem65 explică (pentru Bula):

Cred ca e de la uddate.Pentru ca inainte sa il fac imi mergea

| AnthonyWhite a răspuns:

Undeva are o eroare ca intra in procesul de minimizare aplicatia si apoi nu merge reluata.
Apple a decazut de cand a murit Jobs