| DemonulDinTine a întrebat:

Hei TPU deci am un Samsung galaxy s3 si cand se incarca imi apare 100 % baterie cand il scot de la incarcat imi apare 97 fara sa ii fac nimic il las pe masa si fara sa ii fac nimic imi scade bateria ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| AnaMaria2005love a răspuns:

Trebuie sa ii schimbi bateria

| DemonulDinTine explică (pentru AnaMaria2005love):

Mama ce raspuns ...mai bine nu-l mai dadeai stii

| AnaMaria2005love a răspuns (pentru DemonulDinTine):

Auzi,macar te_am ajutat...m avut si eu aceeasi problema

| iRawr a răspuns:

Hmm... in primul rand am avut si eu o tableta care facea la fel. Asta e de la baterie, ori este un bugg. As avea o intrebare: De cand ai telefonul? Daca il ai de mai de mult... cumpara o noua baterie, sau il duci la un service. Sper ca te-am ajutat... oarecum.