| alexcuamare123 a întrebat:

Hei TPU, este vreo problema daca in timp ce instalam windows-ul pe un stick usb mi-a iesit stick-ul din laptop pentru 0, 3 secunde. (țin sa precizez ca instalarea a continuat pana la 100 si nu a aparut nici o eroare. vreau sa stiu daca voi avea fisiere corupte sau altceva.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cel mai sigur este sa repeti operatiunea, formatand stick-ul inainte.

| Gluglu08 a răspuns:

Nu ai probleme. Înainte sa instala Windows și fără cd… Băgau cd ul sa citească Windows-ul și apoi îl scotea.
Exact la fel e și cu stick-ul.