| anonim_4396 a întrebat:

Eu am un laptop Asus X53 Gaming si am procesor i7, 8gb ram si gtx540.
Eu as vrea sa imi iau pe el gta 5.
Cam in cate fps-uri mi-ar merge?
Stiu ca placa video este cam mica dar...poate merge... Spuneti-mi voi.
Si inca ceva...mi s-ar strica laptopul daca il iau?

Răspuns Câştigător
| Ssssmokin a răspuns:

Nu o sa se strice, insa nu o sa poti juca cu graficile pe high. Sa fie piratat si sa mearga si online nu este, il cumperi. Daca vrei piratat, cel pe care l-am folosit eu a fost de pe filelist.

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,nu se strica nimic :))
O sa ai in jur de 60 de fps-uri, nu garantez daca si pe ultra, dar pe mediu 100%!
Dupa cum poti vedea aici => https://www.game-debate.com/....../index.php stai aproape bine cu setarile!

| anonim_4396 explică (pentru ROB3RT89):

Super.
Dar ince ceva.Te rog mult ajuta-ma sa mi-l descarc de undeva gratis dar sa mearga si online. Daca ma ajuti esti cel mai tare.Te rog mult!

| Ssssmokin a răspuns:

Nu stiu de unde ai scos tu gtx 540, poate gt 540m care nu este o placa video de gaming. Ai noroc cu procesorul si cei 8gb de ram. O sa iti mearga pe low cu 30-50 fps-uri. Insa depinde si de rezolutia pe care joci.

| anonim_4396 explică (pentru Ssssmokin):

Vreau pe full screan.Si da gt540m nu gtx540.Greseala mea...Dar vreau sa stiu daca o sa mi se strice laptopul. Poti sa imi spui? Si ma poti ajuta sa il descarc gratis si sa mearga si online? Te rog mult de tot!

| Ssssmokin a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu o sa se strice, insa nu o sa poti juca cu graficile pe high. Sa fie piratat si sa mearga si online nu este, il cumperi. Daca vrei piratat, cel pe care l-am folosit eu a fost de pe filelist.