| anonim_4396 a întrebat:

Eu am un laptop si am windows 10. Dar am o problema la el si nu stiu cum sa o rezolv. Microsoft store nu merge.Cand apasa pe el imi apare imaginea Microsoft store 2 secunde si dispare.Am facut tot ce a arata pe Youtube dar tot nu merge.Am dat reset si la laptop si am sters tot de pe el si dupa mi-a mers sa intru pe Microsoft store dar doar de doua ori.A treia oara a facut acelasi lucru.Nu stiu ce sa mai fac.Ca am sters si tot dupa el. Spuneti-mi va rog ce sa fac!

3 răspunsuri:
| andra54 a răspuns:

Dacă Windows-ul este original și nu crack-uit, nu ar trebui să se întâmple așa ceva. Dar poate fi o problemă de conectare a serverelor Microsoft cu netul tău

| anonim_4396 explică (pentru andra54):

Windowsul nu stiu daca este original sau nu.
Eu laptopul asta l-am cumpărat de pe OLX si in primele 2 luni nu mi-a făcut asa.
Acum de vreo 2 luni imi face asa.
Nu stiu ce sa mai fac.
Cum sa schimb windowsul cu unul original sau ce sa fac?