| anonim_4396 a întrebat:

Eu mi-am schimbat numele pe Youtube doar de 2 ori si acolo zice ca nu mai pot sa il schimb. Eu stiu ca se poate schimba de 3 ori la 90 de zile.Cand dau sa il schimb dim nou imi spune ca.a fost modificat prea recent.
De ce nu mai pot sa il schimb?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Acolo scrie ca poti avea 3 nume, NU ca poti schimba de 3 ori.
Primul nume este cel cu care ai creat contul, dupa care ai mai schimbat de 2 ori, TOTAL= 3.

| eanadandre a răspuns (pentru Bula):

-Poti sa iti schimb numele de 3 ori la fiecare 90 de zile

Exact asa scrie acolo

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca asa este prevazut si precizat in regulamentul care este in comformitate cu ''politica'' celor de la Youtube.

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Da dar acolo zice ca il pot schimba de 3 ori si eu l-am schimbat doar de 2 ori si acum nu mai merge sa il schimb.Mai puteam sa il schimb o data...