| AddeAndre14 a întrebat:

. Faza e ca id de yahoo e blocat timp de 12 ore, ma tot pune sa raspund la o intrebare de cand imi facusem contul dar nu mai stiu raspunsul.Nu vreau sa pierd acest cont de yahoo pentru ca primesc emailuri importante.Cum fac sa il deblochez sau sa aflu raspunsul la acea intrebare? Help me sad.
P.s. intru zilnic pe el

Răspuns Câştigător
| AlexutzuTeiubesc a răspuns:

Simplu intri la setarile contului si afli raspunsul

| AddeAndre14 explică (pentru AlexutzuTeiubesc):

Pai cum sa intru la setari? puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din pacate doar tu cunosti raspunsul la acea intrebare.Incearca sa ti-o amintesti.Nu ti-a cerut sa pui si un numar de telefon la inregistrare?

| Dєєa a răspuns:

Buna!
Incearca sa le spui celor de la Yahoo despre problema ta, pentru a te ajuta in aceasta privinta...

https://login.yahoo.com/......nfig/login
sau : poate cineva a încercat parola ta de multe ori!

Fundă?

| CiprianDoarEu a răspuns:

Pe yahoomail la setarile contului, schimbi parola...

| Danutz08 a răspuns:

Fara intrebarile de siguranta sau verificare prin sms, nu prea poti schimba parola sau debloca happy

| AlexutzuTeiubesc a răspuns:

AdeAndre Intra pe http://ro.yahoo.com/ Conecteazate cu Contul dau de mess si in colt o sa scrie Buna,...(numele tau)! Pui clik-ul pe el si o sa-ti apara:Elementele Salvate! Setarile contului si Sign Out! Dai pe setarile contului! Si tot in colt o sa iti apara o rotita! dai pe cont info! si schimbi parola de la Id de mess