| Călugăru_Bogdan_1998 a întrebat:

ieri am primit de la romtelecom un router wireless HG658.l-am conectat la modemul meu si netul pe calculator imi merge.Singura problema e ca nu ma pot conecta de pe telefon la reteaua wifi.Doar ca nici setarile routerului nu le-am putut face pe adresa 192.168.1.1 pentru ca imi zice ca user si parola sunt gresite (admin si admin) chiar daca si in manual imi scrie sa le pun pe astea, am resetat si routerul cu butonu reset dar nimic. Putin ajutor?

2 răspunsuri:
| TelekomRO a răspuns:

Apelati 1930 gratuit in reteaua Romtelecom sau TELVERDE 0800800800 - colegii nostri va vor oferi suport. Toate cele bune!

| K0sti a răspuns:

Inseamna ca nu ai resetat router-ul, a fost doar o impresie! Mai incearca!