| TakeMeHome a întrebat:

Hei, TPU!
Ieri, în timp ce eram pe Facebook, când am dat refresh, mi s-a cerut să mă loghez din nou. Ok, m-am logat, dar apoi, surpriză! Uite ce mi-a apărut...
Please complete a security check
Security checks help keep Facebook trustworthy and free of spam.
Enter confirmation code
A code was sent to your following number: 407*******5

Odată ce primești codul de confirmare, te rugăm să îl introduci mai jos. Asta ne va ajuta să confirmăm că ești posesorul contului.

Resend code

Resend code via a phone call )

Problema e că eu mi-am schimbat numărul de telefon, iar ei mi-au trimis un cod pe acel număr... HABAR NU AM CE POT SĂ FAC. Am intrat la Help, nimic ce mă poate ajuta. Dar pur și simplu nu pot intra pe Facebook ceea ce mă dispera! Vă rog, dacă știți, vă dau FUNDĂ+VOT!happy

3 răspunsuri:
| trancec a răspuns:

Ati uitat ca facebuuk e patronat de oculta mondiala prin cia si pentagon din america, undeva in florida dar voi trebuie sa fiti la moda nu... ei stiu tot acum nu oare de ce ti-ai pus intrebarea...dar dormiti adinc.

| TakeMeHome explică (pentru trancec):

Nu inteleg, dar nici nu vreau sa intelegbatting eyelashes

| DanyBv a răspuns:

Incearca sa mai intri a doua zi si daca nici atunci nu merge trimiteti un code de confirmare pe adresa de e-mail.