| Alexandra0t a întrebat:

Hei TPU, ieri mi-am spar telefonul. Este sparta doar sticla dar display-ul si cu tachscrimul(nu stiu daca am scris bine) nu sunt afectate. Vreau să stiu cat ar costa să-mi repar telefonul?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Ce model de telefon?

| Alexandra0t explică (pentru CM7YRE):

Este un Huawei y6II de 5.5 inch

| Alexandra0t explică (pentru CM7YRE):

Am un Huawei y6II de 5.5 inch

| Alexandra0t explică (pentru CM7YRE):

Este un Huawei y6II de 5.5 inch.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prost mai stam cu engleza..in fine depinde de telefon.Cam de la 100-150 lei in sus, poate ajunge si la 300 400

| Alexandra0t explică (pentru anonim_4396):

Am un Huawei y6II de 5.5 inch. Daca e sparta doar sticla poate ajunge până la 300-400 de lei?

| CM7YRE a răspuns (pentru Alexandra0t):

Avand in vedere ca un display este http://www.magazingsm.ro/......egru-34918 160 ron cu tot cu sticla, cel mai sigur te duce pana in 200 ron in functie de service.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexandra0t):

Nu cred....cam 200 poate dar nu sunt sigura... poate mai putin

| BiancaBiBy a răspuns:

(Touchscreen ul) Depinde de ce model de telefon ai dar te va ajunge in jur de 200 lei!happy

| Alexandra0t explică (pentru BiancaBiBy):

Am un Huawei y6 II. Display-ul este de 5.5 inch