| Mihaela_Iulia_2000 a întrebat:

^^ Imi poate spune si mie careva de ce atunci cand incerci sa mai faci un cont de facebook si ai si yahoo la acel cont,emailu-rile,logic,la fel, de ce iti cere imediat numarul de telefon? *-*

1 răspuns:
| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Buna. De ce iti cere numarul, foarte simplu happy este o forma de protectie creata de cei de la yahoo sau facebook. Aceasta forma arata ca tu chiar esti o persoana care vrea sa-si creeze cont, nu un virus sau ul hack. Introdul cand iti cere vei primi un cod prin SMS de la ei cu un cod de activare happy Bafta.happy