| Denisee1 a întrebat:

Hei Tpu.imi poate spune si mie cineva cum sterg un site din arhiva la chrome? Funda. urgent.

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Setari -> istoric -> bifezi acea casuta din drepul link-ului (pe care vrei sa-l stergi) -> eliminati elementele selectate

2 răspunsuri:
| ĂăăAlexandra a răspuns:

Te duci la cheita de sus si dai Istoric. acolo ai " Stergeti toate datele de navigare" dai pe el setezi ce vrei sa stergi. Daca vrei sa stergi alea care apar cand scrii in casuta link g si iti apare google sau mai multe exemple bifeaza casuta " Goliti datele salvate pentru completarea automata a formularelor" dai ok si gata. S-a sters. Sper ca ti-am fost de folos :*:*:*