| Janetthe a întrebat:

Imi puteti recomanda niste laptopuri de calitate buna? Dau funda! :

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dell/Toshiba /Sony/Samsung/allienware /eu as alege Toshiba sau Dell desigur nu vorbesc de laptop de la aplle

| K0sti a răspuns:

Laptopuri business class! Raport pret/calitate bun, mai fiabile, sunt construite altfel, nu ca porcariile din comert entry-level!

| Sarcopt a răspuns:

Eu dețin un Lenovo G710 şi sunt tare mulțumit de el

| LoveStoryLoveYou a răspuns:

Eu am Sony Vaio. Mie-mi place super mult, nu numai design-ul, dar si cum functioneaza. Plus ca nu se incalzeste asa repede cum face alte laptop-uri. Acum..fiecare cu preferintele lui. Uita-te la descrierea lui, daca vrei. Decizia iti apartine.

| danielgrig a răspuns:

Eu recomand Asus! Am unul de cativa ani buni si sunt destul de multumit de el.

| Hapa_Vasy_1988 a răspuns:

Dell,Asus,Toshiba,HP
Funda te rog?!