| RadXx a întrebat:

Hei TPU imi voi lua o tableta saptamana care vine si as vrea sa va intreb daca pot introduce cartela frog in ea si sa imi activez frog enjoy pe ea, intrebarea este urmatoareabig grinaca as avea activata extraoptiunea frog enjoy pe tableta as putea sa ma conectez la internet? P.S nu vreau sa imi mentionati despre wi-fi fiindca stiu ce este acela si vreau sa stiu daca se poate prin cartela sa prinzi internet prin extraoptiunea frog enjoy pe tableta...ms raman dator

Răspuns Câştigător
| larisuka99 a răspuns:

Depinde ce tableta iti iei.

| RadXx explică (pentru larisuka99):

Allview Speed City

| larisuka99 a răspuns (pentru RadXx):

Acea tableta prinde internet wi-fi si da, se poate pune cartela in ea.happy

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Conteaza ce tableta iti iei.Nu toate au sim.

Răspuns utilizator avertizat
| RadXx explică:

Tableta se numeste Allview speed city

| IulianDornianu61 a răspuns:

Salut!
Daca vrei sa iti iei un ipad o sa ai loc pentru sim sau ipad mini
Dar oricum daca ai wi-fi pe tableta si ai o retea wireless in apropiere nu ai nevoie de net pe cartela.