| g00dmorning a întrebat:

La Google Play Store ce se intampla daca pui o aplicatie in lista cu dorinte? Pana la urma pentru ce este aceasta lista? Dupa un anumit timp o primesti pe gratis ca un cadou sau ce?
Funda.

Răspuns Câştigător
| Gunoi a răspuns:

Nu, e ca sa iti raman in cont si o poti instala mai tarziu nimic mai mult.
Sunt unele aplicatii care costa la inceput si apoi sunt free cu titlu gratuit sau se ieftinesc

| g00dmorning explică (pentru Gunoi):

Dar este ceva la google play cu recompense sau nu mai stiu ce. Ce sunt alea?

3 răspunsuri:
| Gunoi a răspuns:

Nu cred, sunt coduri google care te ajuta sa obtii bani virutali

| g00dmorning explică (pentru Gunoi):

Si cum faci rost de ele? =]]