| ♥ x0x0 Justin Bieber x0x0 ♥ a întrebat:

La photoscape are chestie de aia de decupat poze si sa pui pe alta poza?

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
Deci, Photoscape-ul are sa decupezi poze, dar nu poti sa pui o poza pe alta poza, nu stiu daca ma intelegi.
Stiu un program care poti sa pui, de exemplu pun o poza neagra si dupa pot sa decupez si sa pun o poza peste acea poza neagra.Se numeste Pizap. E usor de utilizat si este si online.(http://www.pizap.com/)
Daca ai alte nelamuriri, da-mi un mesaj privat.
Bafta!

4 răspunsuri:
| Zambete89 a răspuns:

Bună

Da, are.
Dai la Editor - acolo jos unde scrie Home, Object, Crop, Region, dai click pe Crop si tragi cu mouse-ul cât vrei să decupezi

Pa, paa

| danco a răspuns:

Vreti calitate, folositi photoshop. acolo faci orice. pot sa-ti schimb capul sa-ti dispara hainele sa iti schimb coafura, a te trimit la mare etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca photoscape are chestie de aia de decupat poze si sa pui pe alta poza, dar in orice caz paint`u arelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami si mei id tau