| AELD a întrebat:

Lângă iconița cu semnalul de la internet îmi apare un "x".
Cum pot sa rezolv chestia asta?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, reinstaleaza ti windowsul.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Unde i ti apare pe telefon sau pe calculator? Semnul x inseamnă ca nu ai semnal, daca este pe calculator ori este defecta placa de internet din calculator ori nu ai platit tu internetul factura si te au deconectat, in acest caz suni la firma unde ai facut abonament, sa vină ei sa vada, ai si ruter? Sau cablul intră direct in calculator, dar acum cum ai putut scrie intrebarea pe TPU? Ai internet?

| AELD explică (pentru CristiDinBucuresti):

Problema e pe laptop, internetul merge am scris de pe telefon. Și de câteva zile îmi apare ca windows-ul nu e original, ar putea sa afecteze și asta? Și am router wireless.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AELD):

Da, reinstaleaza ti windowsul.