| AleBoc a întrebat:

Ma joc un joc pe facebook si de fiecare data cand trec un level nou imi apare la noutati si in cronologie. Cum pot opri asta?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Teoretic ar trebui să funcționeze dacă dai click pe săgeata aia de la postare(în colțul dreapta sus a postării) și selectezi de acolo șterge din cronologie sau dacă ai opțiunea oprește notificările.Succes

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Fa click pe sageata din partea dreapta sus, apoi pe "Setari". Din panoul din stanga fa click pe "Aplicatii", iar apoi alege jocul care posteaza automat si fa click in dreptul lui pe acel stilou, pentru a accesa setarile aplicatiei. Undeva pe la mijlocul pop-up-ului o sa ai o sectiune "Aceasta aplicatie poate..." si in interiorul acestei sectiuni o sa ai permisiile aplicatiei, printre care si cea prin care permiti aplicatiei sa posteze automat. O debifezi apoi salveaza setarile.

| BigEgo a răspuns:

In stanga interfetei facebook-ului ar trebui sa apara toate jocurile pe care le-ai jucat. Daca treci cu mouse-ul peste orice joc, iti va aparea o rotita responsabila cu setarile acestuia.Foloseste-o cu incredere happy