| unicorn342b a întrebat:

Hei TPU.Mi a trimis cineva pe snapchat un snap video din memorie pe care l a avut la poveste dar mai demult.De ce nu merge sa apas pe el si sa il trimit altcuiva?

Răspuns Câştigător
| Gabriel9707 a răspuns:

Pentru ca atunci cand primesti snapuri nu poti sa le trimiti mai departe, ele sunt doar pentru tine. Daca tu vizionai snapul pe povestea lui atunci puteai sa il trimiti mai departe, dar din moment ce ti l-a trimis tie personal nu poti sa il trimiti mai departe.