| Sandhya a întrebat:

Mi-am cumparat un laptop (mai jos voi da linkul) si as vrea sa stiu ce parere aveti despre el. Mi se pare ca merge putin mai greu la wireless, e prima zi in care il folosesc. Asa, pot spune ca imi place in sensul ca mi se pare ok totul. De baterie nu zice nimic cred ca nu se poate detasa caci m-am uitat pe toate partile, probabil e undeva in interior. Touchscreen merge bine, ce altceva imi mai puteti spune despre el?

http://www.flanco.ro/......e-dos.html

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Destul de bun.Cam mare pretul pentru o placa video de 2gb adica pe langa celelalte componente(procesor, memorie ram) cam mic...Isi merita banii oricum