| anonim_4396 a întrebat:

MI-am facut cont pe Ask.fm. Stiu sa il folosesc, dar nu stiu cum sa fac sa am urmaritori si like-uri... Help! MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| CrystyCRS a răspuns:

Dai mita! happy

2 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Pur si simplu raspunzi si cine considera ca meriti iti da follow. Problema e ca nu mai stau multe persoane pe ask.fm deci nici nu o sa ai sanse prea mari sa ai profilul vizualizat laughing poti sa dai un share la pagina ta de ask.fm pe fb cand vezi ca ai mai multi prieteni intrati si cam atat. nu trimite spamuri cu "follow back" pentru ca o sa cazi in penibil!

| Zaygon a răspuns:

Anunta ca te sinucizi si sa vezi cum o sa devina urmaritori... sau o sa iti dea block laughing