| DomnisoaraInformatie a întrebat:

Mi-am facut un cont de Facebook si imi apar doar postarile mele.Ce pot face?

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Iti poti face prietenii si apoi poti vedea ce posteaza acestia si cum reactioneaza la alte postari cu care au legatura. De asemenea, te poti abona la paginile oficiale are unor companii, televiziuni, reviste, artisti nationali si internationali etc, pentru a afla noutatile in domeniile care te intereseaza.
Esti la un click distanta de tot ceea ce se intampla prin lume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie să îţi faci prieteni, dându-le cerere de prietenie, aşa vei vedea postările lor.