| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, mi-am găsit acest subwoofer (cu un woofer de 20 cm sub el), cu sistem 5.1.

Heco vogue 510A!

Are 10 kg, gama de frecvență (la subwoofer) este de 25-200 hz și putere 60-110 w.

Întrebare: ce este adâncimea lui? Și care este lungimea, lățimea și înălțimea lui?

Și pentru o cameră este suficient?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca stai singur in casa, atunci doar pentru tine sunt periculosi 110W basi.
Daca stai la bloc, totii te vor injura cand ii dai drumul, iar cladirea se poate chiar prabusi.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pentru o sufragerie de bloc terorizam vecinii cu un Microlab 2.1 de 40w.
La carecteristicile menționate de tine, ar trebui să bubuie o casă până la 100mp.
Contează însă calitatea, că la cifre mulți stau bine.