| maryan1997 a întrebat:

Hei TPU...
mi-am instalat windows 7 pe 64 de bit si as vrea sa-l fac pe 32 de bit.
stie cineva cum?
dau funda!

6 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Reinstalezi versiunea de 32 de biti. Windows 7 32 bit si Windows 7 64 bit sunt 2 sisteme de operare diferite.

| al3xander a răspuns:

Sinura solutie este sa instalezi windows 7 x86 (32 de biti) nu poti sa convertesti kernelul actual. dar intrebare: ai cel putin 4GB de RAM?

| Axys a răspuns:

Sa-l dai clik dreapta si iti apare pe dextop Display Propertis dai la Settings happy si aimai jos acaolo happy poti schimba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA STIE, REINSTALARE. altfel nu ai cum.

| DTB99 a răspuns:

Instaleaza un windows pe 32 de biti. Daca aveai macar 4 gb sau peste 4 atunci il lasa-i pe 64 de biti.